Logo
  • Adres: Tatlıcak Mahallesi, Vatan Sanayi Sitesi, Has Mavi Sk. No:21 Karatay / Konya
  • E-Mail: bilgi@yuksanvinc.com.tr
Slider

Portal Vinç Sistemleri

Çift dikey kol ve bir köprü üzerine yerleştirilen kaldırma mekanizmasıyla, büyük yüklerin hassas ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Slider

Köprülü Vinç Sistemleri

Hassas mühendislikle tasarlanmış, yüksek taşıma kapasitesine sahip, endüstriyel alanlarda verimli yük kaldırma çözümleri sunan sistemlerdir.

Slider

Monoray Vinç Sistemleri

Tek bir ray üzerine monte edilen ve yüklerin hassas bir şekilde taşınmasını sağlayan, endüstriyel uygulamalarda kullanılan etkili ve kompakt kaldırma ekipmanlarıdır.

Portal Vinç Monoray Vinç Köprülü Vinç Yüksan Vinç Sistemleri
Portal Vinç Monoray Vinç Köprülü Vinç Yüksan Vinç Sistemleri
Portal Vinç Monoray Vinç Köprülü Vinç Yüksan Vinç Sistemleri

Portal Vinç - Monoray Vinç - Köprülü Vinç

Ürünlerimiz

Yüksan Vinç kurumsal gelişim ve yatırım programlarıyla, bugün Konya'da geniş bir üretim kapasitesine sahip ve müşterilere üstün hizmet sunma azmiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ağır yükleri yatay olarak taşımak için kullanılan endüstriyel ekipmanlardır ve inşaat, depo ve liman gibi alanlarda yaygın olarak tercih edilirler.

Köprülü vinçler, yükleri bir köprü üzerinde taşıyan, endüstriyel kaldırma ekipmanlarıdır ve ağır yüklerin yüksek hassasiyetle taşınmasını sağlarlar.

Yükleri tek bir ray üzerinde taşıyan, yerden tasarruf sağlayan endüstriyel kaldırma ekipmanlarıdır ve fabrika ve depo gibi sınırlı alanlarda kullanılırlar.

Arabalı vinçler, mobil kaldırma çözümleri sunan araba platformları üzerine monte edilen, taşıma işlemlerini kolaylaştıran ekipmanlardır.

Yükleri kaldırmak, taşımak veya indirmek için kullanılan mekanik veya elektrikli cihazlar ve aksesuarlar olarak geniş bir yelpazede bulunur.

Tüm Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

İletişim
Thumb
Shape
Icon

+

Yıldır Hizmet

Yüksan Vinç Sistemleri

Hakkımızda

1978 yılında küçük bir atölye olarak; vinçler ve kaldırma makineler için parça imalatına Konya'da başlamıştır. Geçen zaman ile birlikte gelişmesini sürdürerek, vinç ekipmanları üretimine geçmiş ve bugünkü yapısının ilk temelleri o tarihte atılmıştır. 1988 yılında Konya'da ki fabrika binasına geçişi ile birlikte faaliyet konusunu genişleterek öncelikle vinçlerin ve kaldırma makinelerinin komple olarak üretimine başlamış, projelendirme ve diğer dizaynlar konusunda çalışmalarına yoğunlaşarak kendisini geliştirmiştir. 1992 yılında ise Mısır, Filistin, Lübnan, Ürdün gibi Ortadoğu ülkelerinden Cezayir, Kuveyt, Nijerya, Suudi Arabistan gibi Afrika ve Arab ülkelerinden Bulgaristan, Yunanistan gibi Avrupa ülkelerini çok geniş bir yelpazeye ihracata başlamıştır. 1996 yılında alınan kararlar çerçevesinde firmanın 2000'li yıllara gerek üretim hacmi ve kalitesi gerekse kurumsal yapısı ile hazırlıklı ve sağlıklı girebilmesi amacı ile yatırım ve gelişim programı uygulamaya sokulmuş olunup bu bağlamda ISO çalışmalarına da start verilmiştir.

Portal Vinç - Monoray Vinç - Köprülü Vinç Sistemleri

Ürün
Kategorilerimiz

Vinç Sistemlerinde Kaliteli Ürünler

Yılların Tecrübesi
Yüksan
Kalitesiyle
Birleşti!

Yüksan'ın mükemmel kalitesi, vinç sistemlerinde öncü bir marka oluşturuyor.
Ürünlerimiz yüksek standartları karşılayarak müşterilerimizin güvenini kazanırken en önemlisi müşteri memnuniyetini her zaman odak noktamız olarak görüyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Tüm Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Telefon Numaramız

+ 90 533 021 29 59

+90 531 883 83 87

E-Mail Adresimiz

bilgi@yuksanvinc.com.tr

Adresimiz

Tatlıcak Mahallesi, Vatan Sanayi Sitesi, Has Mavi Sk. No:21 Karatay / Konya

İletişim Formu

Vinç Sistemleri

Saha
Çalışmalarımız